Nasz zespół

26 czerwca 2018

 

Kinga

Właściciel firmy Dibella od 2012r Instruktor Magnitica Lashes od 2012r „Stylizacja rzęs” Instruktor Elleebana od 2017 r. „Lifting,botox,laminowanie rzęs” Posiada wieloletnie, bogate doświadczenie poparte długim stażem pracy. Posiadając duże doświadczenie i liczne certyfikaty potwierdzające profesjonalizm jest w stanie zapewnić każdą z Was, że ukaże światu Wasze piękno.

Agnieszka

Przygodę z Dibella zaczęła od kursu podstawowego z metody żelowej w styczniu 2015, po czym już w lipcu zaczęła u nas pracę. Ukończyła również szkolenia z frencha malowanego jak również konstrukcyjnego, hybrydy, liftingu rzęs. Stylistka z zamiłowania, zawsze wie co nowego w „trawie piszczy”, kolorowe zdobienia są jej mocną stroną.

Ewelina

Od zawsze interesowała się kosmetologią, dlatego wybrała taki kierunek studiów. Jej przygoda z rzęsami rozpoczęła się w 2013 roku, szkoląc się pod okiem najlepszych instruktorów w Polsce, przez co zdobyła doświadczenie i zaufanie klientek. Wykonuje również maskarę pernamentną i lifting rzęs. Zawsze wysoko stawia sobie poprzeczkę, dlatego w życiu prywatnym i zawodowym nigdy nie idzie na łatwiznę. Uwielbia ludzi – rozweselać ich i zarażać pozytywna energią. Pasjonatka motoryzacji od dzieciństwa. Jej motto życiowe: „Jeśli chcesz być kimś, musisz być sobą i robić to, co kochasz”.