Nasz zespół

26 czerwca 2018

Kinga

Właściciel firmy Dibella od 2012r Instruktor Magnitica Lashes od 2012r „Stylizacja rzęs” Instruktor Elleebana od 2017 r. „Lifting,botox,laminowanie rzęs” Posiada wieloletnie, bogate doświadczenie poparte długim stażem pracy. Posiadając duże doświadczenie i liczne certyfikaty potwierdzające profesjonalizm jest w stanie zapewnić każdą z Was, że ukaże światu Wasze piękno.

Sylwia

Pracownik firmy Dibella od 2014 roku. Profesjonalna stylizacja paznokci metodą żelową, akrylową oraz wykonywanie manicuru hybrydowego oparte na wielu certyfikatach oraz długoletnim doświadczeniu zawodowym. Z zaangażowaniem i pasją sprawi by każda dłoń stała się piękną wizytówka każdej z Pań.

Klaudia

Przygodę ze stylizacją paznokci rozpoczęła w 2014 roku,po przebyciu profesjonalnego szkolenia z zakresu stylizacji żelowej oraz hybrydowej. Oprócz tych umiejętności, specjalizuje się również w stylizacji akrylowej. Ma świetne podejście do dzieci, dlatego przebija im uszy metodą Blomdahl.
Posiada również licencjat a już niebawem magistra kosmetologii. Otacza się pozytywnymi ludźmi, kocha się uśmiechać i uwielbia zwierzęta. Służy dobrą radą i każdej klientce potrafi dobrać kolor tak, by ta czuła się w nim wyjątkowo.

Agnieszka

Przygodę z Dibella zaczęła od kursu podstawowego z metody żelowej w styczniu 2015, po czym już w lipcu zaczęła u nas pracę. Ukończyła również szkolenia z frencha malowanego jak również konstrukcyjnego, hybrydy, liftingu rzęs. Stylistka z zamiłowania, zawsze wie co nowego w „trawie piszczy”, kolorowe zdobienia są jej mocną stroną.

Ewelina

Od zawsze interesowała się kosmetologią, dlatego wybrała taki kierunek studiów. Jej przygoda z rzęsami rozpoczęła się w 2013 roku, szkoląc się pod okiem najlepszych instruktorów w Polsce, przez co zdobyła doświadczenie i zaufanie klientek. Wykonuje również maskarę pernamentną i lifting rzęs. Zawsze wysoko stawia sobie poprzeczkę, dlatego w życiu prywatnym i zawodowym nigdy nie idzie na łatwiznę. Uwielbia ludzi – rozweselać ich i zarażać pozytywna energią. Pasjonatka motoryzacji od dzieciństwa. Jej motto życiowe: „Jeśli chcesz być kimś, musisz być sobą i robić to, co kochasz”.

Edyta

Swoją przygodę z Dibellą rozpoczęła w 2017 r. Jako recepcjonistka. Zafascynowana sztuką przedłużania rzęs, ukończyła kurs z metody 1:1 oraz volume. Jej mocną stroną jest lifting rzęs, wykonywany na produktach renomowanej marki Elleebana, co również jest poparte certyfikatami. Ma niebywałą cierpliwość a, jej największym atutem jest staranność, dokładność wykonywanych stylizacji. Jak na swój wiek- a jest najmłodsza z teamu Dibella, posiada ogrom wiedzy.